Categories Sport

Futbollisti shqiptar prezanton “bishën” e tij të kuqe, kushton rreth 236 mijë euro

Edon Zhegrova, autor i një dygolëshi në ndeshjen e javës së 29-të kundër Lorientit do të mungojë në sfidën e radhës, këtë të shtunë, ndaj Angers, për shkak të një dëmtimi në kofshë.

Gjithsesi, dardani i Lille e ka gjetur mënyrën për të qenë në qendër të vëmendjes me “bëmat” e tij.

24-vjeçari ka shpërndarë më “tik tok” një video nga garazhi i tij, ku shfaqet duke zbuluar një Ferrari F8 Tributo, të cilën ia ka bërë së fundmi dhuratë vetës.

Ky model i markës së famshme italiane kushton rreth 236 mijë euro duke përfshirë dhe taksat.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Sport

LISTA ME 27 EMRAT/ Sylvinho shpall skuadrën shqiptare të kompionatit evropian

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Sylvinho bëri publike listën e futbollistëve të Kombëtares Shqiptare të futbollit…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Laçi-Flamurtari/ Shtangen vendasit, vlonjatët rikthejnë baraspeshën (VIDEO)

Laçi pret Flamurtarin në takimin e vlefshëm për finalen e “play-out”-it të Kategorisë Superiore. Fituesi…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Rekordi i Vllaznisë së femrave, 11 herë radhazi kampione e Shqipërisë

Vllaznia e femrave nuk njeh rivale në kampionat. Vajzat shkodrane fituan në finalen e “Final…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Në prag të Final Four, FSHF publikon kalendarin, tre ndeshje në një javë

Tre ndeshje në një javë. Federata shqiptare e futbollit zbuloi dhe kalendarin për 3 javët…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Haaland i rikthehet golave, Man. City fiton 0-2 kundër Nottingham dhe ndjek Arsenalin

Në “City Ground” Nottinghami vendas u mund 0-2 nga Manchester City. “Qytetarët” tanimë janë në…

LEXO ME SHUME