Categories Lajme

Gafa e Rudinës merr “dhenë”, ngatërron Mid’hat Frashërin me Mit’hat Havarin që është gjallë

Një video e Rudina Xhungës po qarkullon së fundmi në rrjet pasi gazetarja ngatërroi në mënyrë të vazhdueshme Mid’hat Frashërin me Mit’hat Havarin.

Edhe pse temë e emisionit për atë puntatë ishte kthimi i eshtrave të Mid’hat Frashërit në Atdhe, Rudina vazhdoi ta ngatërronte emrin e tij.

Xhunga ka thënë, ndër të tjera, se Mit’hat Havari u varros me nderime, edhe pse ai është gjallë.

Ajo thotë:

“Është normale që të kthehet në Atdhe, është normale që të kthehet në shtëpi Mit’hat Havari dhe të plotësohet amaneti i fundit..”

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME