Categories Lajme

Gazetarja Klodiana Lala konfirmon se autori strehohet në Vlorë, ja për llogari të kujt punon…

Autori i v rasjes së Shkëlzen Kastratit në Fier, mund të jetë një v rasës me p agesë i përdorur nga një grup me shtrirje në Tiranë e Fushë-Krujë konfirmoi gazetarja Klodiana Lala. E ftuar në studion e lajmeve në News24, Lala tha se autori, është një i ri rreth 24 vjeç që thuhet se në këto momente strehohet nga një b os dr oge në Vlorë. “Ndërsa flitet që Shkëlzen Kastrati ka pasur Probleme të hapura me d rejtësinë dhe se mes fisit të tij e një fisi tjetër ka pasur dhjetëra v iktima për g jakmarrje, v rasja d yshoj se mund të ketë ndodhur për prishje të pazareve të d rogës.

P olicia i ka të dhënat e saj, por unë mendoj nga të dhënat sekrete që kam, p olicia është e orientuar drejt një bande në Tiranë dhe në Fushë-Krujë. Autori është një djalë rreth 24 vjeç i ar restuar disa herë më parë. Ai vepron si v rasës me pagesë për llogari të dy grupeve me bazë në Tiranë. Rezulton se ai është strehuar afër një emri të botës së k rimit në Vlorë”,- tha Lala./News24

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME