Categories Lajme

Gentian Kasa u vra me armë sa kaloi pragun e shtëpisë dhe u gjet në trotuar nga e shoqja, del fotoja nga vendngjarja

43-vjeçari shqiptar, Gentian Kasa u ekzekutua mbrëmjen e djeshme menjëherë sapo doli nga banesa e tij për t’u kthyer në burg.Autorët e kishin ndjekur disa kohë dhe kishin kuptuar itenerarin e tij. Menjëherë sapo ai kishte dalë, ata e qëlluan me plumba në kraharor dhe në kokë, duke e lënë të vdekur në vend.

Ata kishin një zakon: përpara se ai të futej në qeli, i telefononte asaj që të mos shqetësohej. Gruaja më pas zbriti në rrugë, ku gjeti trupin e burrit të saj. Katër të shtëna me pistoletë, një në fytyrë, e kishin vrarë atë më herët rreth orës 11:00.

Në të shkuarën, Gentian Kasa ishte gjykuar për trafik droge, vjedhje dhe tregëtim mallrash të vjedhura. Por dënimin aktual ai e vuante për drogë pasi ishte arrestuar njëherë në vitin 2011 dhe më pas në Ankona në 2014.

E kaluara e tij e errët kriminale është pista kryesore e hetimit nga ana e Policisë italiane për të gjetur edhe ekzekutorët.

Gentian Kasa u vra me armë sa kaloi pragun e shtëpisë dhe u gjet

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME