Categories Showbiz

Gjermani habitë të gjithë: Me qylaf në kokë ia thotë “Xhamadani vija vija”

Gjermani që i ndërtoi shtëpi një shqiptare bëri edhe një befasi tjetër Gjermani Gerhardt.

Gott iu është bashkuar emisionit me karakter humanitar, “Shqiptarët për shqiptarët”, duke ndihmuar në ndërtimin e një shtëpie të një shqiptari, ka befasuar edhe me një veprim tjetër.

Ai bashkë me Elvis Naçin teksa dhuruan shtëpinë ndanë edhe disa momente impresionuese.

Gott me plis në kokë këndoi këngën “Xhamadani vija vija” Kjo video u shpërnda në rrjetet sociale duke marrë shumë komente pozitive.

Me plis në kokë gjermani ia thotë “Xhamadani vija vija”

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon momentet jo të mira që kaloi dhe ndihmën nga psikologia

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikisht divorcin mes tyre, as arsyet dhe as lajmet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME