Categories Lajme

Greqi! 52-vjeçarja i vendos flakën burrit shqiptar

Një krim ka ndodhur në një familje shqiptare në lagjen “Agios Panteleimoni” në Athinë, ku një grua dyshohet se i ka vendosur flakën bashkëshortit të saj.

Sipas mediave greke, një burrë 57-vjeçar me origjinë shqiptare ishte spërkatur me lëndë djegëse dhe i ishte vënë flaka.

Ai ka pësuar djegie të rënda dhe ndodhet në spital. Gruaja 52-vjeçare i tha policia greke se bashkëshorti i saj i vendosi flakën vetes.

Por nga hetimet, autoritetet greke zbuluan se 52-vjeçarja kishte gënjyer dhe pas një debati të fortë që kishte patur mes çiftit, 52-vjeçarja spërkati me lëndë djegësë bashkëshortin dhe i vendosi flakën.Gruaja është arrestuar, ndërsa 57-vjeçari ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME