Categories Lajme

Gruaja 40-vjeçe hidhet në liqenin e Pogradecit, shpëtohet nga kalimtarët

Hidhet në liqen një grua në Pogradec. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:45, në lagjen nr.3.

Ng ura buzë liqenit të Pogradecit, është hedhur në ujë S. K., rreth 40 vjeçe, banuese në Pogradec.

Sapo kanë parë skenën, kalimtarë të rastësishëm janë hedhur në ujë dhe i kanë shpëtuar jetën.

Më pas në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca.

Gruaja u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ende mbeten mister shkaqet që e detyruan atë të hidhet për tu mbytur në liqen.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

12 vite burg shqiptarit në Greqi, Tentoi të digjte me benzinë ish-bashkëshorten në sy të djalit

Një 52-vjeçar shqiptar është dënuar me 12 vite burg nga gjykata e Volos për tentativë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Emri/ Policia shpall në kërkim kampionin e xhudos, për dhunë në familje

Policia e Kosovës shpall në kërkim Akil Gjakovën, kampionin e xhudos. Drejtori i Policisë së…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nuk përgjigjej në telefon prej 3 ditësh, 60-vjeçari gjendet i pa jetë në banesën e tij në Berat

Një 60-vjeçar nga lagjia “Çlirim” në qytetin e Beratit është gjetur sot pa shenja jete…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

EMRI+FOTOT/ Kush është shqiptarja që përplasi për vdekje dy të rinj në Kroaci

Kroacia është tronditur nga një tragjedi pak ditë më parë, pasi një 29-vjeçare shqiptare ka…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Emrat/ Dy rojet akuzohen se përdhunuan një person me aftësi të kufizuara, njëri prej tyre pranon se e kanë zhveshur. 31-vjeçari u dërgonte kafe gjatë punës

Dy persona janë arrestuar në Mengël të Elbasanit, pasi dyshohet se kanë përdhunuar një djalë…

LEXO ME SHUME