Categories Lajme

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 17 Maj 2023

Dashi

Mos lejoni që të mposhteni nga disa pasiguri. Do të keni objektiva të mirëpërcaktuara dhe kohën e nevojshme për të organizuar çdo gjë pa problem. Përvishni mëngët dhe veproni me kthjelltësi.

Demi

Në këto momente do të donit të shkëputeshit nga gjithçka dhe të zhdukeni larg. Dëshironi që të organizoheni sa më mirë, në prag të sfidave që ju presin. Vetëm më pas mund të relaksoheni.

Binjakët

Duke arsyetuar dhe menduar me kujdes, mund të shfrytëzoni më së miri kohën tuaj. Hëna do ju buzëqeshë dhe kështu më në fund, mund të kaloni momente qetësie dhe humori të mirë. Kujdes tregoni me shëndetin gjatë kësaj dite, do jetë disi delikat.

Gaforrja

Optimizmi dhe besimi do të jenë pikë force e garantuar nga një numër i madh planetësh për shenjën tuaj. Kjo e mërkurë do të jetë mjaft bujare. Vetëm sfera sentimentale do ju trazojë disi, pasi jeni në pritje të përgjigjeve që për momentin nuk do të vijnë.

Luani

Do të përballoni me vendosmëri çdo kundërshti me të cilën do të haseni, në sajë të bujarisë së Marsit. Do të negocioni fortë, por do të arrini që t’i përballoni të gjitha problemet… vazhdoni kështu!

Virgjëresha

Ekuilibri dhe harmonia që ju rrethojnë, do ju bëjnë edhe më të plotësuar dhe të vendosur. Ka disa zgjedhje që dini si t’i çoni përpara pa asnjë problem, mjafton të besoni…

Peshorja

Një numër i madh planetësh do të kthehen në shenjën tuaj dhe do ju buzëqeshin. Duhet të planifikoni hapat dhe sfidat e kësaj të marte. Në profesion dhe në dashuri, do të riktheheni të jeni protagonistë të vendosur.

Akrepi

Do të jeni jashtë mase sentimental dhe do të zbuloni gëzime të vogla edhe tek lidhjet më solide, si në lidhjet familjare dhe në ato miqësore. Asgjë nuk do e shkatërrojë sigurinë që keni fituar.

Shigjetari

Ylli juaj udhëheqës është në anën tuaj sot! Më në fund, në sferën profesionale, mund të bëni ato zgjedhje kurajoze të cilat i keni shtyrë prej kohësh. Ata që janë vetëm do realizojnë disa takime interesante sot që do i bëjnë të ndjehen mirë.

Bricjapi

Kapaciteti juaj i komunikimit nuk vihet në diskutim, edhe pse do të jeni të hutuar, ndoshta sepse dashuria kërkon shumë. Sfera sentimentale, do të jetë prioriteti juaj aktual. Në punë do keni bashkëpunim të mirë me kolegët dhe nuk do e ndjeni lodhjen.

Ujori

Për të lindurit e kësaj shenje do të jetë një ditë plot angazhime, por e frytshme. Fuqia e Hënës do iu dhurojë vetëdijen për të vepruar siç duhet. Do të tregoni të gjithë devotshmërinë tuaj në kapacitetin organizativ, në punë dhe kudo.

Peshqit

Efektet acaruese dhe kapriçoze të disa planetëve do të ndikojnë në shenjën tuaj. Mundohuni të relaksoheni sa më shumë dhe nëse do të ketë ndonjë debat acarues, bëni durim se do kalojë. Vetëpërmbajtja, është ajo që iu duhet gjatë kësaj dite.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Djali i madh thuri planin! Vrasja dhe groposja e Pëllumb Metës nga tre fëmijët, zbulohet motivi i krimit. Hyseni i premtoi Hygertës se nëse merrte autorësinë…

21:59 – 03.03.24gsh Hetuesit në Durrës po kalojnë në sitë të imët të gjithë elementët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Përgatituni për një javë me shi dhe borë, ja si do të jetë moti për 5 ditët e ardhshme

Vendi ynë gjatë kësaj jave do të dominohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Ditën e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksident në Lushnjë, makina përplas një endacak dhe largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në aksin rrugor Tre urat – Garbjan,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Plagosen me armë zjarri dy të rinj shqiptarë në Itali

Dy të rinj shqiptarë, të dy 26 vjeç, janë plagosur me armë zjarri në Itali,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Shpërthimi në biznesin e deputetit socialist të Lushnjes, ish-drejtoresha e Tatimeve: Ky është krim shtetëror

Para dy ditësh në Lushnjë ndodhi një shpërthim, ku humbën jetën babë e bir dhe…

LEXO ME SHUME