Categories Lajme

Horoskopi për ditën e Shtunë, 6 Prill 2024

Dashi

Shpesh prireni që të jeni shumë skeptik, por kjo sjellje mund të rezultojë problematike për realizimin e një projekti të ri në bashkëpunim me kolegë të tjerë. Shmangni përplasjet direkte në dashuri, pasi humori juaj i keq, mund t’iu bëjë shumë agresiv.

Demi

Do të keni mundësi që të kujdeseni për një familjar apo mik në vështirësi dhe kjo gjë do ju bëjë që të ndiheni krenarë. Shfrytëzoni aftësitë tuaja në vendin e punës, ndërkohë që intuita nuk do iu lërë në baltë.

Binjakët

Po mbyllet një muaj i cili iu ka parë mjaft të hutuar por të vendosur në arritjen e një objektivi tuaj. Sugjerohet që të jeni më të pranishëm dhe pjesëmarrës në çështjet familjare.

Gaforrja

Jeni të vendosur dhe të drejtpërdrejtë në vendin tuaj të punës, sidomos nëse jeni në pritje të disa përgjigjeve të rëndësishme për realizimin e një projekti tuaj. Jini më të matur në investimet që do të bëni, pasi një zgjedhje e gabuar, mund t’iu shkaktojë probleme të ndryshme.

Luani

Sektori i dashurisë, mund të marrë një kthesë të rëndësishme. Mos jini të druajtur, por përfshihuni në aventura të reja romantike, sidomos nëse jeni në kërkim të shpirtit tuaj binjak. Mos i refuzoni propozimet e reja në punë.

Virgjëresha

Këshillohet që të jeni shumë të kujdesshëm në çështjet e familjes dhe dashurisë. Do të jeni të tensionuar për shkak të keqkuptimeve të vogla që kërkojnë sqarim.

Peshorja

Më në fund do të keni mundësi që të merrni pjesë në disa evente interesante, të cilat do ju mundësojnë takime të reja po aq interesante. Jeni tejet të stresuar, për shkak se parashikohet një sezon shumë dinamik dhe i pasur me mundësi për të pushuar dhe për t’u shkëputur totalisht nga problemet e së kaluarës.

Akrepi

Jini të fokusuar në objektivin tuaj dhe mos u shkëputni prej tij, për shkak se kjo është një periudhë e rëndësishme për të arritur qëllime që i keni vendosur vetes. Në dashuri, parashikohen keqkuptime të vogla.

Shigjetari

Yjet ju sugjerojnë që të rishikoni disa tratativa të javëve të fundit, në mënyrë që të shmangni të papritura në të ardhmen. Në dashuri do të jeni shumë xheloz, por nëse nuk arrini të masni fjalët tuaja, rrezikoni të lëndoni një person që doni.

Bricjapi

Ka disa rreziqe që duhet ti kaloni, sidomos në dashuri, ku po përjetoni një gjendje jo shumë të qëndrueshme emocionale. Mundohuni të jeni sa më romantik dhe të rindizni pasionin.

Ujori

Kjo e shtunë do të jetë mjaft interesante në sferën profesionale, ku një projekt do të ecë më së miri. Kjo ditë favorizon ndjenjat, por duhet të jeni të gatshëm të riviheni në lojë, edhe duke bërë ndonjë kompromis me veten.

Peshqit

Parashikohen rikthime të mundshme pasioni, por jini të kujdesshëm që të mos mashtroheni nga qëllimet e dyfishta. Do të luani një rol të rëndësishëm në vendin e punës, ndaj mundohuni të jeni sa më autoritar dhe mos hezitoni që të mbroni propozimet tuaja.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrau trafikantin e madh të Irakut, Artan Hoxha zbulon dënimin e tmerrshëm për shqiptarin

Artan Hoxha ka folur për dënimin e Xhuljano Prengës, shqiptarit me nënshtetësi suedeze, që ekzekutoi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I nxehti afrikan ‘pushton’ Shqipërinë, temperaturat do të arrijnë deri në 43°C

Këtë javë vendi ynë pritet të përjetojë “ferrin mbi tokë” me temperatura tepër të larta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge në Durrës

Është arrestuar një 20-vjeçar në Durrës. Orito Mema banues në Durrës,akuzohet për veprën penale “Prodhimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Greqi/ Vdes nga vapa 23-vjeçari shqiptar me aftësi të veçanta, arrestohen prindërit e tij

Në Greqi një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të larta. Mediat…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME