Categories Lajme

I bie celulari në vaskë teksa ishte në karikim, 16-vjeçarja vdes nga goditja elektrike

Një vajzë 16-vjeçare ka humbur jetën në Montefalcione (Avellino), Itali, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

Mariantonietta Cutillo ishte në vaskë dhe po fliste në celular me një mikeshën e saj, kur telefoni që po karikohej, i rrëshqiti nga dora dhe ra në ujë duke shkaktuar një qark të shkurtër.

Ka qenë mikesha me të cilën po bisedonte 16-vjeçarja që ka ngritur alarmin. Stafi i 118 arriti të konstatonte vetëm vdekjen e të resë, vajzës së një tregtari të njohur lokal. Policia po heton rastin. Trupi i pajetë është transferuar në spitalin “Moscati” në Avellino, raporton TgCom24.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME