Categories Lajme

Vritet 29-vjeçari Vlonjat në Spanjë, i dënur më parë për drogë dhe grabitje (EMRI)

Një 29-vjeçar shqiptar ka mbetur i vrarë në Spanjë. Mësohet se viktima është Endrit Sinaj, i cili është qëlluar me armë zjarri në Girona teksa plagët do ti merrnin jetën.

Endrit Sinaj është një emër i njohur për drejtësinë shqiptare. Ai ishte arrestuar në vitin 2020 pas një grabitje me maska dhe me armë në qytetin e Vlorës.

Ai së bashku me 4 persona të tjerë të veshur si policë hyn në banesë për të grabitur por u përballën me anëtarët e familjes.

Megjithatë ai është lënë në masën detyrim paraqitje.

Ndërkohë Sinaj ishte liruar pak kohë më parë nga burgu në Spanjë, pasi ishte arrestuar për trafik droge.

Nderkohe më 23 prill, një bashkatdhetar e la të plagosur për vdekje para spitalit të Truetës. I riu kishte marrë një plumb në bark që i shkaktoi vdekjen.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME