Categories Kuriozitete

I porsalinduri tërheq maskën e mjekut, fotoja bëhet virale në botë

Një fotografi e postuar në rrjetet sociale nga një gjinekolog arab me një foshnjë të sapo lindur është bërë virale. Arsyeja sigurisht nuk është sepse është një foshnje e porsalindur, por sepse i porsalinduri tërheq maskën e mjekut ndërsa e mban atë në duar.

Gjinekologu Samer Cheaib nga Emiratet e Bashkuara Arabe ishte ai që ndau foton dhe siç pritej u bë virale menjëherë. Momenti është shkrepur në një kohë kur bota përballet me pandeminë dhe maska është kthyer në një mjet të pandashëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor, e martë 27 Shkurt

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 26 Shkurt 2024

Dashi Perspektivat ne jetën tuaj ne çift janë shume te mire gjate kësaj dite. Do…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Njihuni me shenjat e zodiakut që do të kenë më shumë fat në dashuri gjatë muajit mars

Siç e dimë pranvera po afron dhe bashkë me të shfaqen ne horizont edhe mundësi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 24 Shkurt 2024

Dashi Ka ardhur momenti që të nisini të rishikoni strategjitë tuaja profesionale, në mënyrë që…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

NASA kërkon katër vullnetarë për në “Mars”

A keni menduar ndonjëherë se si është të jetosh në Mars? Tani ju mund të…

LEXO ME SHUME