Categories Sport

“Babai i vitit”, Salah surprizon vajzën e tij për ditëlindje

Dita e djeshme ka qenë speciale për sulmuesin e Liverpool, Mohamed Salah. Egjiptiani kishte ditëlindjen e vajzës së tij dhe sigurisht kjo ditë nuk mund të kalonte pa festime në shtëpinë e tyre.

Vajza e tij, Makka, mbushi dje 6 vjeç dhe urimet për të ishin të panumërta. Ajo është me fat që ka një baba si Mohamed, pasi ai kishte menduar edhe për një surprizë për të.

28-vjeçari kishte zbukuruar një ambient të shtëpisë me tullumbace dhe inskenuan filmin e preferuar të Makkës, “The Incredibles”. Ylli i “The Reds” nuk harroi të postonte një foto në rrjetet sociale, ku duken që të dy shumë të lumtur. “Gëzuar ditëlindjen princesha ime”, shkruan Salah krah fotos.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Sport

U pezullua nga futbolli, reagon Pogba: Jam i zhgënjyer, do ta apeloj vendimin

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, ka publikuar një mesazh të gjatë në rrjetet e tij…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Presidenti i La Ligas e bën të kryer, Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit

Për presidentin e La Ligas, Javier Tebas, kalimi i Kylian Mbappes te Real Madridi është…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

“Deja Vu”/ Roma likuidon Feyenoord pas llotarisë së penalltive

Roma ka eleminuar Feyenoord në sfidën e vlefshme për fazën e knock-out në Europa League.…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Barcelona dëshiron të mbyllë sa më parë transferimin në “Camp Nou” të kolumbianit 20 vjeçar Yaser Asprilla

Barcelona dëshiron të mbyllë që këtë pranverë transferimin në “Camp Nou” të talentit 20-vjeçar kolumbian…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Mbrëmje emocionuese! Sa shumë raste shënimi, Interi triumfon në “aktin” e parë ndaj Atletikos së Simeones

Mbrëmje emocionuese në “San Siro”, Interi triumfon ndaj Altetiko Madridit, me rezultatin 1-0 në sfidën e vendosur nga goli i Marko Arnautoviç në minutën e 79-të.  “Ziklatërit” dikuan ritmin e…

LEXO ME SHUME