Categories Sport

Ish-sulmuesit të Milanit i vendosin armën në kokë për t’i grabitur orën Rolex

Ish-sulmuesi i Milanit e Romës, Alessio Cerci është kërcënuar me armë nga banditët që tentuan ta grabisnin në zonën Trastevere të Romës.

Mediat italiane raportojnë se dy grabitës iu afruan Cercit për t’i grabitur orën Rolex, por ish-futbollisti i ka vënë re menjëherë se arma që i kanë drejtuar ishte false dhe me një hap të dyfishtë ia ka mbathur nga sytë, këmbët.

Tentativa për grabitje nga dy burrat me skuter ka ndodhur rreth mesnatës teksa ish-futbollisti ishte në makinën e tij në rrugën Giovanni Volpato.

Cerci është futbollisti i radhës profesionist që është vënë në shënjestër të grabitësve të orave ‘Rolex’. Në të kaluarën këtë eksperiencë të keqe e kanë kaluar edhe Bryan Cristante, Daniel Ciofani dhe Toma Basic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Sport

Presidenti i La Ligas e bën të kryer, Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit

Për presidentin e La Ligas, Javier Tebas, kalimi i Kylian Mbappes te Real Madridi është…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

“Deja Vu”/ Roma likuidon Feyenoord pas llotarisë së penalltive

Roma ka eleminuar Feyenoord në sfidën e vlefshme për fazën e knock-out në Europa League.…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Barcelona dëshiron të mbyllë sa më parë transferimin në “Camp Nou” të kolumbianit 20 vjeçar Yaser Asprilla

Barcelona dëshiron të mbyllë që këtë pranverë transferimin në “Camp Nou” të talentit 20-vjeçar kolumbian…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Mbrëmje emocionuese! Sa shumë raste shënimi, Interi triumfon në “aktin” e parë ndaj Atletikos së Simeones

Mbrëmje emocionuese në “San Siro”, Interi triumfon ndaj Altetiko Madridit, me rezultatin 1-0 në sfidën e vendosur nga goli i Marko Arnautoviç në minutën e 79-të.  “Ziklatërit” dikuan ritmin e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme Sport

Bastet sportive– Ja kush fiton vërtetë nga ligji i ri

Ligji për bastet sportive, i cili teknikisht mundet t’i rikthejë ato në treg pas më…

LEXO ME SHUME