Categories Lajme

Ja si do të jetë dita e hënë për ju! Lexoni parashikimin e yjeve

Dita e nesërme do të sjellë energji pozitive për pjesën më të madhe të shenjave të Horoskopit. Ndërkohë Dashi duhet të bëjë kujdes dhe i duhet të ruajë qetësinë.

Ja parashikimi i yjeve, e hënë 5 nëntor:Dashi-Do të keni disa pengesa që kanë për të vënë në provë durimin tuaj. Mbani qetësinë dhe veproni me zgjuarsinë që nuk ju mungon. Marrëdhënie shumë të mira në familje.

Demi-Keni për t’u ndjerë të lodhur fizikisht. Është e këshillueshme ta kaloni ditën në qetësi totale mes njerëzve që i doni dhe ju duan të mirën. Aspekti planetar ju ben nervoz.

Binjakët-Përpiquni të fokusoheni te financat të cilat po ju dalin nga duart për shkak të një investimi të gabuar. Në rast se e kapni situatën heret gjithcka do te normalizohet.

Gaforrja-Jeni persona simpatik e të bukur. Nxirreni në pah pozitivitetin që ju karakterizon. Një fjalë e ëmbël nuk ju bën keq ndërsa personat që keni përreth do të ndihen mirë me ju.

Luani-Sot do të jeni shumë të ëmbël e të shoqërueshëm. Personat që nuk ju njohin mirë kanë për të menduar negativisht për ju. Mos u shoqëroni me njerëz që merren me thashetheme.

Virgjëresha-Sot keni për tu kujdësur për një familjar tuajin që do ju kërkojë ndihmë. Keni për ta kuptuar sesa i rëndësishëm është shëndeti dhe më në fund do vendosni të bëni ato vizita shëndetësore që keni kohë pa bërë.

Peshorja-Dita e sotme ka për të kaluar duke vrarë mëndjen për situatën tuaj ekonomike, si të zgjidhësh problemet që ke. Kjo situatë ka për të sjellë zënka me kolegët e tu të punës.

Akrepi-Bëni kujdes që të mos përfshiheni në debate të pakëndshme. Mund të rezultojë që gabimi të jetë te ju. Perpara se të dilni në konkluzione, mendohuni mirë.

Shigjetari-Me Hënën në shenjën tuaj keni për tu ndjerë plot me energji nga ana seksuale. Partneri juaj do të ngelet shumë i kënaqur. Pritet të merrni një sasi parash.

Bricjapi-Shpenzime të mëdha mund të keni, duhet të dini se kush janë prioritetet tuaja dhe të familjes tuaj. Ndani me miqtë tuaj problemet e zemrës.

Ujori-Sot do të jeni plot energji diellore dhe hënore. Do të ndjeheni mirë me partnerin ndërsa keni për të bërë miqësi të reja. Për beqarët mund të lindë një dashuri e re.

Peshqit-Do të jeni me fat pasi keni për të marrë një lajm të mirë pune. Përpjekjet tuaja më në fund do të shpërblehen pozitivisht. Është fryt i aftësive tuaja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME