Categories Kuriozitete

Ka prishùr 12 televizorë dhe desh i vuri flakën shtëpisë, ja kush është 3-vjeçari më mistrec në botë

Nuk është sekret që fëmijët shpesh bëjnë shumë rrëmujë dhe pastrimi pas tyre mund të jetë rraskapitës. Por nëse keni menduar se fëmija juaj ishte një kërcënim për rrëmujë në shtëpi, atëherë duket se ndoshta nuk keni parë asgjë akoma.

Një nënë nga Britania e Madhe ka zbuluar se ajo nuk ka qenë në gjendje të heqë sytë nga djali i saj Jaxon-Carter, që kur filloi të ecte.mTashmë ai është 3-vjeç dhe Shyama Underwood, 35 vjeç, pretendon se ai ka thyer 12 televizione, ka mbuluar dhomën e ndenjes së sapo dekoruar me baltë dhe ka përmbytur banjën dy herë!

Shyama, e cila ka tre fëmijë të tjerë, thotë se prirjet e tij shkatërruese i kanë kushtuar asaj gati 6,000 £, shkruan “The Mirror”. Mamaja e tij thotë se ka provuar çdo gjë për të disiplinuar djalin e saj, por duke i thënë “jo” vetëm e bën atë të dojë të veprojë më shumë.

Ajo tha: Që nga momenti kur ai filloi të ecë, unë nuk kam qenë në gjendje t’i kthej shpinën atij, madje as për një sekondë. Ne kemi blerë 12 TV në 18 muajt e fundit ku ai i shkatërroi ata duke i tërhequr nga njësia ose duke u hedhur diçka atyre. Vetëm javën e kaluar ai gati i vuri flakën shtëpisë duke e vendosur lodrën e tij në furrë ndërsa unë po gatuaja darkën – u ktheva dhe furra ishte në flakë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor, e martë 27 Shkurt

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 26 Shkurt 2024

Dashi Perspektivat ne jetën tuaj ne çift janë shume te mire gjate kësaj dite. Do…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Njihuni me shenjat e zodiakut që do të kenë më shumë fat në dashuri gjatë muajit mars

Siç e dimë pranvera po afron dhe bashkë me të shfaqen ne horizont edhe mundësi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 24 Shkurt 2024

Dashi Ka ardhur momenti që të nisini të rishikoni strategjitë tuaja profesionale, në mënyrë që…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

NASA kërkon katër vullnetarë për në “Mars”

A keni menduar ndonjëherë se si është të jetosh në Mars? Tani ju mund të…

LEXO ME SHUME