Categories Lajme

Këmbësori u përplas nga makina në Korçë-Pogradec, ndërron jetë në spital

Ka ndërruar jetë në spital këmbësori i cili u përplas mbrëmjen e sotme nga një mjet në aksin Korçë-Pogradec.

Bëhet me dije se burri u përplas nga mjeti dhe më pas nga disa makina të tjera pasi nuk e  kanë parë për shkak të mungesës së ndriçimit në rrugë.  Shoferi është larguar me e shpejtësi nga vendngjarja, duke e lënë të plagosurin në mes të rrugës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  aksidentit, si dhe identifikimin e shoferit që e shkaktoi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrasja e biznesmenit Edmond Papa, Gjykata e Tiranës refuzon kërkesën e dy autorëve të dyshuar për gjykim të shkurtuar

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën për gjykim të shkurtuar të Andrew Bodes dhe Albano Velos,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sekuestrohen pasuri me vlerë 300 mijë euro në Tiranë! Ja kujt i përkasin

Një pasuri me vlerë 300 mijë euro është sekuestruar, pasi dyshohet se e kanë burimin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Akuzohet për shpërdorim detyre, pezullohet efektivi në Vlorë

Pezullohet efektivi në Vlorë. Mësohet se nënkomisari me inicialet M.Q., akuzohet për shpërdorim detyre. “Agjencia…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

N*do në Durrës, turisti përfundon në Polici

Një turist është bërë lajm në Durrës dhe ka shqetësuar komunitetin. Me çantë pas shpine,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hajduti vjedh çantat dhe paratë nga makina e turistit në Vlorë, arrestohet 36-vjeçari

Vodhi një shumë parash dhe sende personale, në një automjet të parkuar, identifikohet, kapet dhe…

LEXO ME SHUME