Categories Lajme

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Enisa pëson aksident me makinë: Mund të kisha vdekur

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Enisa Nikaj, ka pësuar një aksident të rëndë me makinë në Mal të Zi që mund të kishte rezultuar fatal.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ajo pohoi se fatmirësisht gëzon shëndet të plotë dhe ngjarja solli vetëm dëme materiale. Duke postuar disa foto nga aksidenti, ajo shkruajti në mbishkrimin e tyre: “Mund të kisha vdekur, por unë jam ende këtu. Zoti është i madh. (Një makinë me shpejtësi të madhe u përplas me ne.)”

Ylli postoi një InstaStory duke shkruar se Airbag-u i shpëtoi jetën asaj.

Shumcia e komentuesve i uruan një shërim të shpejtë këngëtares dhe ishin të tmerruar nga kjo ngjarje. Disa të tjerë u shprehën me komente negative.

Enisa nuk hezitoi t’i jepte një përgjigje, e cila u shpreh si më poshtë: “Unë postova 2 fotot që bëri kushëriri im, njërën prej meje që as nuk e dija se e kishte bërë. E kam postuar që fansat e mi të dinë se ka ndodhur një aksident traumatik. Unë nuk postova të dy anët e makinës, ne u goditëm dy herë. Makina tjetër që na goditi ishte në shpejtësi totale. Nuk më bëri një foto në ambulancë, me mua të pavetëdijshme në dyshemenë e spitalit, me një mbajtëse për qafën dhe unë duke u shtyrë në një karrige me rrota. Nuk ia uroj këtë përvojë armikut tim më të keq. Pra, shikoni se çfarë thoni kur nuk dini asgjë.”

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME