Categories Showbiz

Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ishte dashuria ime e parë, ka qenë një presion shumë i madh…

Moderatorja Kiara Tito e cila po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Albania ka folur sërish për lidhjen e saj me këngëtarin nga Kosova, Butrint Imerin.

Kiara e cila po përfshihet në një raport me banorin tjetër, Luiz Ejllin së fundmi në një diskutim me Armaldon ka treguar për lidhjen e saj të mëparshme ‘publike’.×

Ajo tha se vëmendje dhe lajmet rreth marrëdhënie së tyre kanë ndikuar që ajo të ketë një ‘mini-traum’ nga gjërat që bëhen në sytë e publikut.Duke folur për këtë, Kiara ka lënë të kuptohet se bëhej fjalë për lidhjen romantike që vite më parë kishte me Butrintin.

“Ka qenë dashuria ime e parë, hera e parë që kam ndjerë për dikë. Ka qenë një presion shumë i madh dhe isha vetëm 20 vjeç. Përflitej në media, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe shumë herë më ka prishur punë me atë kjo gjë. Prandaj kam disa mini-trauma nga e kaluara, se jam lënduar vetë”, tha Kiara.

Theksojmë që një surprizë ishte paralajmërua për ditëlindjen Kiarës, në ‘Prime’-in e së martës në “Big Brother Vip Albania”.

Por, ishte Luizi ai që e surprizoi moderatoren në ditën e saj të lindjes duke i dedikuar një këngë romantike ‘live’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Si më poshtëron ashtu”/ Ilnisa debaton me Meritonin, “molla e sherrit” Sara Karaj

Hyrja e tre banorëve të rinj, duket se ka trazuar situata në shtëpi dhe një…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Beteja” mes Ilnisës dhe Ledionës! Agravon debati në prime, ndërhyn Arbri me ironi: E dimë që ngrihet në këmbë gjithë bota për ty, por më lër ta mbaroj

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur gjatë kësaj jave mes Ledjonës dhe Ilnisës, në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A janë ndarë vërtet? Besi dhe Xhensila në Itali, çfarë po ndodh mes çiftit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në personazhet më të komentuara…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

‘Nxehen gjakrat’ në ‘BBV3’, plas debat mes Romeos dhe Julit: O burracak, mos ma përmend mua… (Video)

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME