Categories Lajme

Kjo është pacientja e paidentifikuar që dergjet prej 3 javësh në Spitalin e Traumës

Një paciente ka më shumë se tre javë që është shtruar në Spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa askush nuk e di se kush është.

Zonja, e cila ka një tatuazh në dorë, është sjellë në spital me ambulancë nga Fieri, por si duket askush nuk është paraqitur për të dhe kështu ka mbetur e paidentifikuar.

Pacientja, të cilës i janë prerë edhe flokët, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Një qytetare, e cila ka dërguar edhe fotot në redaksinë e JOQ Albania, shkruan:

“Përshëndetje JOQ. Kjo gruaja është në gjendje të keqe. Është e paidentifikuar ndërsa e ka sjellë ambulanca nga Fieri. Ju lutem shpërndajeni se ndoshta familja e saj do të jetë duke e kërkuar. Flokët janë kanë prerë dhe ka një tatuazh në dorë.”/JOQ Albania

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME