Categories Lajme

Ksamil – Burrit i zhduket e dashura dhe vajza nga shtëpia

Një rast i rrallë zhdukje në shtëpia ka ndodhur në Ksamil. Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se E. A., vjeç 45,banues në Ksamil, kallëzon se i është larguar nga banesa, bashkëjetuesja dhe vajza, A. Sh., dhe S. Sh. Sipas të njëjtave burime, mësohet se po punohet për gjetjen e tyre.

Komisariati i Policisë Sarandë

Më datë 24. 11. 2018, shtetasi E. A., vjeç 45,banues në Ksamil, kallëzon se i është larguar nga banesa, bashkëjetuesja dhe vajza, shtetaset A. Sh., dhe S. Sh. Punohet për gjetjen e tyre. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Shfaqet “Guximi” në Vlorë! Filmi është pritur mire dhe salla e kinemasë ka qenë e mbushur plot kryesisht të rinj vlonjatë

Në ambientet e Pallatit të Kulturës Labëria në Vlorë , mbrëmjen e djeshme është shfaqur…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Lushnje\Dhunoi të bijën dhe e kanosi me thikë, arrestohet 58-vjeçari

Policia tha se pas njoftimit se një shtetase 19 vjeçe ishte dhunuar fizikisht dhe ishte…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK kërkon dënimin me 25 vite burg për Gjergj Cukalin

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar dënimin me 25 vite burg të Gjergj Cukalit, i njohur…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Durrës/“Arrest në burg” për 5 shtetas dhe vijon puna për kapjen e 2 shtetasve të tjerë

DVP Durrës/Finalizohet pas 1 viti hetime me metoda proaktive, operacioni policor i koduar “Tjetërsimi”. Operacioni…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Elseid Hysaj dhe vjehrri ngecin brenda Ferrarit në flakë, frikë për mbrojtësin e Kombëtares

Aventurë e frikshme për Elseid Hysaj dhe vjehrrin e tij. Ndërkohë që të dy gjendeshin…

LEXO ME SHUME