BotaKuriozitete

Të rinjtë nxjerrin trupin e shokut nga arkivoli dhe i bëjnë xhiron e fundit me motor (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin Portoviejo në Ekuador, kur disa të rinj nxorën kufomën e shokut të tyre 21-vjeçar nga arkivoli për t’i bërë xhiron e fundit me motor. Shokët e vik timës kanë thënë se donin ta nderonin të ndjerin Erick Cedeño Méndez me një xhiro nëpër qytet.

Autoritetet thanë se kjo nuk kishte ndodhur kurrë më parë ndërsa e cilësoi si një gjest të pakëndshëm.

Asnjë nga personat që morën trupin nuk është ar restuar nga autoritetet. Cedeno v diq pasi thuhet se u qëllua nga dy persona ndërsa po shkonte për të marrë pjesë në një funeral.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: