Categories Showbiz

Kush nuk do e donte një surprizë të tillë/ Luizi telefonon Kiarën në mes të koncertit, i thotë fjalët që i shkrinë zemrën

Të gjithë u surprizuan dhe e pëlqyen Luizin romantik në ‘Big Brother VIP’.

Një version ku ai harronte lojën dhe ishte super i dedikuar ndaj të dashurës së tij. Luizi luftoi çdo ditë për dy muaj rresht derisa i fitoi zemrën bashkëshortes aktuale, i bënte kafen çdo mëngjes, i çonte mëngjesin në shtrat, e ushqente si të ishte një fëmijë, i bënte surpriza, i dedikoi këngë, i thoshte fjalët më të bukura e shumë të tjera.

Sigurisht pati njerëz që nuk e besuan shumë Luizin. Nga ata që mendonin se po e bën për lojë dhe për të fituar simpatinë e publikut. Mirëpo, edhe tani që spektakli ka mbaruar Luizi është po aq i përkushtuar. Thuajse kudo e përmend Kiarën.

Kur nuk e merr në koncerte, i bën dedikime si ai i mbrëmjes së të shtunës në Gjakovë, të cilën e postoi dhe në rrjetet sociale, duke shkruar “Kiara ime”.

Kurse mbrëmjen e djeshme e ka surprizuar nga skena duke e marrë me video-call dhe duke i treguar dashurinë e publikut të Gjakovës për të:

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Pas daljes nga BBVIP, Lediona merr mesazhin prekës nga i ati. Ja meraku i tij!

Gazetarja Ledjona Xheladinaj pas daljes nga BBVIP3 ka marrë një mesazh emocionues nga babi i…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Juli zgjedh! Dërgon në televotim kokë më kokë… veten dhe Eglën

Juli ka zgjedhur dy banorë për t’i dërguar në nominim, me të drejtë për të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Dua nuse për shtëpi, të lajë të gatuajë”, Gabriela Arapi në përballje me Tani Stokën: Të gjitha më kanë dashur për materializëm…

Në E Diell është është diskutuar rreth materializmit që gocat kanë kundrejt partnerëve. . Në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Më thanë se ngela shtatëzëne për të kopjuar Kiarën”, Sara Gjordeni tregon e prekur mallkimet e kërcënimet që ka marrë…

Sara në emisionin “Cherry on Top”, zbuloi se ka pasur mallkime dhe kërcënime përtej çdo…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Foto\ Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë një performance

Këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha i kapësuar një incident gjatë performancës në skenën…

LEXO ME SHUME