BotaLajme

75-vjeçarja humb kontrollin e fuoristradës dhe futet brenda në spital (VIDEO)

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin shokues kur një e moshuar humb kontrollin e makinës së saj luksoze dhe përplaset me hyrjen e spitalit duke vrarë 1 person e plagosur 4 të tjerë. Mary Clayton, 75 vjeç, po shkonte vetë me fuoristradën e saj në spital për një takim me mjekun herë në mëngjes. Por në vend të frenave në hyrje të spitalit ajo duket se shtyp gazin e Mercedes Benz-it të saj, duke bërë që makina të marrë çdo gjë që i del përpara. Ajo përplas një makinë përpara dhe më pas futet në pjesën e hyrjes prej xhami. Personi që vdiq ishte një 55-vjeçare ndërkohë që u plagosën 4 të tjerë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close