Lajme

Adoleshenti i merr jetën 14-vjeçares e më pas kryen marrëdhënie me trupin e saj

Një adoleshent ka dalë para turpit gjykues pasi dyshohet t’i ketë marrë jetën një vajze 14-vjeçare dhe më pas e ka përdhunuar.

Emiri i djaloshit nuk është bërë publik pasi ai është vetëm 16-vjeç. Ai dyshohet të ketë vrarë Viktorija Sokolova-n dhe ta ketë lënë të braktisur në pyll. Trupi i vajzës u gjet më vonë nga një kalimtar.

Sipas ekspertizës që iu bë pas vdekjes, Viktorija ka dhënë shpirt pas një traume të rëndë në kokë dhe testet treguan se ajo ishte përdhunuar para dhe pas vdekjes në West Park, Angli.

Djali, i veshur me bluzë blu dhe xhins, foli para gjykatës duke pretenduar të ishte i pafajshëm, për akuzuat që ngrihen ndaj tij. Por, pritet që kundër tij të sillen prova ADN-je të marra nga trupi i vajzës si dhe dhe deklarata nga nëna e saj

Viktorija Sokolova e lindur në Lituani, u sulmua në West Park më 11 dhe 12 prill të këtij viti. Vajza u përshkrua nga familjarët e saj si një si një engjëll i vogël që i jepte botës ngjyra dhe kuptim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close