Categories Lajme

Adoleshenti i merr jetën 14-vjeçares e më pas kryen marrëdhënie me trupin e saj

Një adoleshent ka dalë para turpit gjykues pasi dyshohet t’i ketë marrë jetën një vajze 14-vjeçare dhe më pas e ka përdhunuar.

Emiri i djaloshit nuk është bërë publik pasi ai është vetëm 16-vjeç. Ai dyshohet të ketë vrarë Viktorija Sokolova-n dhe ta ketë lënë të braktisur në pyll. Trupi i vajzës u gjet më vonë nga një kalimtar.

Sipas ekspertizës që iu bë pas vdekjes, Viktorija ka dhënë shpirt pas një traume të rëndë në kokë dhe testet treguan se ajo ishte përdhunuar para dhe pas vdekjes në West Park, Angli.

Djali, i veshur me bluzë blu dhe xhins, foli para gjykatës duke pretenduar të ishte i pafajshëm, për akuzuat që ngrihen ndaj tij. Por, pritet që kundër tij të sillen prova ADN-je të marra nga trupi i vajzës si dhe dhe deklarata nga nëna e saj

Viktorija Sokolova e lindur në Lituani, u sulmua në West Park më 11 dhe 12 prill të këtij viti. Vajza u përshkrua nga familjarët e saj si një si një engjëll i vogël që i jepte botës ngjyra dhe kuptim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME