Lajme

Aksident në Berat/ Humbi kontrollin e mjetit, 27-vjeçarja plagoset rëndë pasi u përplas me një kamionin

Një aksidenti i rëndë ndodhi mesditën e të shtunës në aksin Dimal-Berat, ku një 27-vjeçare ka mbetur e plagosur.

Mësohet se Justina Gjata, e cila udhëtonte e vetme në mjetin tip Volswagen ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka kaluar në krahun tjetër të rrugës, duke u përplasur kokë më kokë me një kamion.

Ndonëse të resë iu dha ndihma mjekësore në spitalin e Beratit, ajo është transportuar me urgjencë drejt Traumës, pasi ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.BW

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close