Lajme

Aksident në Maminas, zjarrfikësja me shpejtësi përplaset me një autoveturë

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Maminas, ku sipas informacioneve paraprake raportohet se një zjarrfikëse është përplasur me një autoveturë.

Zjarrfikësja në shpejtësi e sipër nuk ka mundur të frenojë kur automjeti i ka dalë përpara në kthesë. Nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme material. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbadhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: