Lajme

Athinë/Ndodhi pak më parë, shtetasi shqiptar ka mbetur i plagosur

Një person, për të cilin policia thotë se është shtetas shqiptar ka mbetur i p lagosur, pak minuta më parë, në kryqëzimin e rrugës Jakovaton dhe Patision të kryeqytetit helen.

Sipas policisë dyshohet se ka pasur një p ërplasje të a rmatosur mes të p lagosurit dhe personave ende të panjohur, me të cilët ai është k onfliktuar.

I pl agosuri është dërguar në spital dhe ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore. Burime p olicore thanë për Top Channel se i p lagosuri u gjet në një automjet, së bashku me dy gra që e shoqëronin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close