Lajme

Dita e martë me reshje shiu! Si do të ndryshojnë temperaturat sot

Dita e sotme parashikohet me alternime vranësirash dhe hera herës deri të dendura si dhe kthjellime afatshkurtra.

Parashikohen reshje shiu me intensitet të ulët dhe mesatar në formë shtrëngatash shoqëruar me shkarkesa elektrike.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-jugperëndim me shpejtësi 1-8 m/sek, shoqëruar me valëzim në dete të forcës 1-2 ballë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close