Lajme

E reja në Tiranë i jep fund jetës, hidhet nga kati i 3-të

Një vajzë 30-vjeçe i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në Tiranë. V iktima është S.K. ndërsa ngjarja ndodhi rreth orës 15:55 në rrugën “Don Bosko”.

Policia njofton se 30-vjeçarja dyshohet se është v etëhed hur nga lartësia e k atit të 3-të të pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: