Lajme

Elbasan, makina përplas 14-vjeçarin në derën e shkollës

Një 14-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Elbasan. Mësohet se i mituri është përplasur nga një makinë përpara derës së shkollës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën mes shkollave “Luigj Gurakuqi” dhe “Abdyl Paralloi”.

I mituri po merr ndihmën mjekësore në spitalin e Elbasanit. Përsa i përket gjendjes së tij shëndetësore, raportohet se ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close