fbpx
Lajme

Himarë, Delvinë, Shoqërohen dy shtetas

Himarë, Delvinë, Himarë, Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin B. B., 60 vjeç, banues në fshatin Kuç, Himarë, pasi dyshohet se në banesë ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, për motive të dobëta.

Delvinë, Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin M. I., 35 vjeç, banues në fshatin Bamatat, Delvinë, pasi dyshohet se është autor i kultivimit të disa fidanëve të dyshuar kanabis sativa në fshatit Bamatat. Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button