Lajme

I riu me “Benz” përplas 40-vjeçarin te Terminali në Kuçovë

Mbrëmjen e sotme një i ri me mjet tipit ‘Benz’ ka aksidentuar një këmbesor të Terminali në Kuçovë. Policia bën me dije se 40-vjeçari i plagosur është dërguar në Spitalin e Beratit dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë: Kuçovë/Informacion paraprak Sot rreth orës 19:30, tek Terminali, Kuçovë, shtetasi B.S.,19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin Y.U., 40 vjeç, banues në Kuçovë, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Berat, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: