Lajme

LAJM I FUNDIT/ Përfshihet nga flakët një banesë në Vlorë (VIDEO)

Një zjarr i madh ka rënë pak minuta më parë në oborrin e një banese në Vlorë, dyshohet se është përfshirë dhe shtëpia në flakë, ndërpritet energjia në lagjen Pavarësia. Raportohet se nga flakët, po rrezikohen edhe banesa të tjera që ndodhen aty pranë. Nuk dihet se si ka rënë zjarri. Zarrëfiksja ndodhet në vendngjarje për shuarjen e flakëve. Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close