Lajme

Lihen në burg pesë personat në Mirditë

Arrest me burg’ është dhënë sot për pesë autorët e dyshuar për përd hu nimin e 15-vjeçares në Mirditë. Vendimi u dha sot nga G jykata e Lezhës për Artan Kaçorrin, 31 vjeç, Albert Mollën, 27 vjeç, Ermal Tarazhin, 30 vjeç, Nike Lleshi, 44 vjeç si dhe A.GJ 17 vjeç, të cilët d yshohen për marrëdhënie I ntime me d hunë.

Duke marrë shkas nga ngjarja e rëndë, ditën e nesërme qytetarët në Lezhë do të organizojnë një marshim në orën 14:00.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: