Lajme

Makina përplaset me kamionin në aksin Përrenjas-Librazhd, një i plagosur

Një aksident automobilistik ndodhi pasditen e sotme në aksin e rrugës kombëtare Përrenjas-Librazhd në afërsi të fshatit Pishkash.

Sipas raportimeve të para një autoveturë është përplasur me një kamion dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Për shkak të aksidentit qarkullimi u bllokua përkohësisht. Policia ka shoqëruar dy drejtuesit e mjeteve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close