fbpx
Lajme

Maminas, përplasen dy makina, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur në superstradën Tiranë-Durrës, mëngjesin e së hënës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Maminas. Mjeti tip “Ford” me targa AA779DM është përplasur me një tjetër mjet tip “Fiat”, që drejtohej nga B.L. Për pasojë, është lënduar pasagjerja në mjetin tip “Ford”. F.M. është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë: Durrës/Informacion paraprak Më datë 05.10.2020, rreth orës 08:55, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi H.M., duke drejtuar mjetin tip “Ford” është përplasur me një tjetër mjet tip “Fiat” me drejtues shtetasin B.L., e për pasojë është lënduar pasagjerja në mjetin tip “Ford”, shtetasja F.M., e cila është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button