Lajme

Merr flakë në ecje automjeti në ‘Rrugën e Arbrit’, shpëton mrekullisht shoferi

Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Rrugën e Arbrit, teksa ishte në lëvizje.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se është djegur plotësisht mjeti tip “Ford”, ndërsa ka shpëtuar pa lëndime drejtuesi me inicialet G. M.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close