Lajme

Një tjetër ndërhyrje e suksesshme kryhet në Spitalin e Fierit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, shkruan në “facebook” se një tjetër ndërhyrje e suksesshme është kryer në Spitalin e Fierit. Teksa publikon fotot nga salla e operacionit, Manastirliu jep lajmin se së shpejti do të hapen shërbime të reja në këtë spital.

Mesazhi i ministres: Një tjetër ndërhyrje e suksesshme në shërbimin e urologjisë u krye me sukses në Spitalin Rajonal Memorial Fier, nga ekipi i kirurgëve turq dhe shqiptarë, me metoda të avancuara.
???? Së shpejti do të hapen shërbime të reja në këtë spital të standardeve më të mira ????????
#SkaKohëPërPushim ????‍♀️

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close