Categories Lajme

Një tjetër ndërhyrje e suksesshme kryhet në Spitalin e Fierit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, shkruan në “facebook” se një tjetër ndërhyrje e suksesshme është kryer në Spitalin e Fierit. Teksa publikon fotot nga salla e operacionit, Manastirliu jep lajmin se së shpejti do të hapen shërbime të reja në këtë spital.

Mesazhi i ministres: Një tjetër ndërhyrje e suksesshme në shërbimin e urologjisë u krye me sukses në Spitalin Rajonal Memorial Fier, nga ekipi i kirurgëve turq dhe shqiptarë, me metoda të avancuara.
???? Së shpejti do të hapen shërbime të reja në këtë spital të standardeve më të mira ????????
#SkaKohëPërPushim ????‍♀️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME