Lajme

FOTOT/ Hapet valixhja e dyshimtë që ngriti alarmin tek Rruga e Kavajës, ja çfarë kishte brenda

Një valixhe e lënë në mes të rrugës që ngriti alarmin dhe vuri në lëvizje policinë këtë të enjte kishte brenda vetëm rroba. Forcat e policisë rrethuan zonën me shiritin e verdhë dhe hapën valixhen e cila rezultoi se brenda saj kishte veshje.

Tiranë/Informacion shtesë, Në vijim të informacionit paraprak për një valixhe që u konstatua në Rrugën e Kavajës, ju informojmë se:

Në vendin ku u konstatua valixhja shkoi njësia antieksploziv e RENEA-s, e cila bëri shpërthim të kontrolluar të valixhes, brenda së cilës rezultoi se kishte veshje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close