Lajme

Përmbytet anija në Vlorë, të apasionuarit pas zhytjes mund të shijojnë pamjet (Video)

Një tjetër anije është përmbytur sot në gjirin e Orikut të Vlorës. Anija është pastruar  nga vajrat dhe mbetjet e tjera me impakt mjedisor dhe është zhytur në det si një dhuratë turizmit. Anija është një atraksion turistik për të pasionuarit e zhytjes, ndërsa është e treta si e tillë që nga anija e Marinës dje, sot vjen si një relike e saj në shërbim të turizmit nënujor. Kjo është anija e 3-të që mbytet në ujërat e Vlorës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close