Lajme

Përmbytet Shqipëria

Kanë mjaftuar vetëm pak orë shi ditën e stome, që të sjellin përmbytje të mëdha në disa qytetet të Shqipërisë.

Në fotot e mëposhtme janë pamjet nga Durrësi dhe Saranda, ku situata është mjaft e rëndë.

Ndërkohë që burime për Syri.net, bëjnë me dije se nëse edhe gjatë natës do të vijojë të bjerë shi, situata mund të agravohet edhe më tej, pasi rrezikohet edhe përmbytja e shtëpive.

FOTO, përmbytje në Sarandë dhe Durrës:

jeminje

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close