fbpx
Lajme

Përplasen dy makina në Kurbin, I moshuari niset me urgjencë drejt Traumës

Një aksident sapo ka ndodhur rrugën e Patokut në Kurbin. Dy makina janë përplasur me njera tjetrën, si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Report Tv mëson se i plagosur ka mbetur një i moshuar, i cili është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës. Nuk dihet gjendja e tij shëndetësore, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj. Foto ilustruese

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button