Lajme

Plazh në janar në Vlorë, dy persona lahen në det (video)

Në një kohë kur të gjithë mbërthehemi deri në grykë me shall dhe pallto të trasha për ti shpëtuar temperaturave të ftohta të janarit, ka edhe nga ata guximtarët që i drejtohen detit për të notuar.

Dy persona shikohen në  breg të  detit duke u larë  dhe su dridhet qerpiku, edhe pse kohë  pandemie, po vlonjatët nuk i tremben  covidit, duke sfiduar motin nga kureshtarët, por nuk i ka shpëtuar kamerës së qytetarëve duke i filmuar .

Notarët vlonjat dhe të gjithë atyre që mund të thonë se si është e mundur të notosh këtë fillim janar. Gjithkush mund ta provojë. Fatkeqësisht nuk i dimë  emrat e dy personave që  lahen sot në  2 Janar në  det.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close