Lajme

Rrëzohet duke zbritur nga autobusi, dërgohet në spital i moshuari

Nje 80 vjecar eshte rrezuar sot duke zbritur nga autobusi. Behet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth ores 10 ne Bathore, ku per pasoje eshte demtuar ne kembe. I moshuari eshte derguar menjehere ne spital nen kujdesin e mjekeve.

Tiranë/Informacion paraprak, Rreth orës 10:15, në Bathore, shtetasi E. M., 80 vjeç, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht duke zbritur nga autobusi i linjës dhe si pasojë është dëmtuar në këmbë dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close