Lajme

Sherr në Kamëz, babë e bir plagosin një person

Babë e bir janë shpallur në kërkim nga policia pas një k onflikti të çastit në Kamëz. Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ndodhi rreth orës 14:35, në rrugën “Paqësori”, ku si pasojë e një k onflikti të çastit shtetasit H. L dhe djali i tij A. L., kanë g oditur me një mjet p rerës shtetasin J. V..

Më pas autorët janë larguar menjeherë nga vendngjarje. Si pasojë është d ëmtuar shtetasi J. V., i cili u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, dhe ndodhet jashtë r rezikut për jetën. Policia po punon për kapjen e autorëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: