Lajme

SHBA, humb jetën në aksident 25-vjeçarja shqiptare

Një 25-vjeçare shqiptare humbi jetën në një aksident në SHBA.

Klivja Çaçi humbi jetën në Livonia, Uestland, pasi po udhëtonte me makinën e saj dhe në përpjekje për të dalë në anën tjetër të rrugës humi kontrollin e makinës.

Aksidenti rezultoi fatal për të renë shqiptare, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Klivja Çaçi me origjinë nga Korça mësohet se jetonte e vetme prej dy vitesh në Amerikë. Ajo kishte shkuar atje me Lotarinë Amerikane.

 

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close