Lajme

Shoqëruesi i Bakojanis aksidentoi motorçiklistin, policia fsheh ngjarjen në Greqi

Një incident i rëndë ka ndodhur jashtë parlamentit mesditën e së premtes, ku shoqëruesi i Dora Bakoyannis përplasi për v dekje një motoçiklist. V iktima vetëm 23 vjeç, u dërgua menjëherë në spitalin e Evangelismos. Por pavarësisht përpjekjes së mjekëve, gjendja e tij ishte shumë e rëndë dhe nuk arriti të mbijetonte.

23 vjeçari humbi jetën pas 48 orësh i shtruar në spital. Në një postim në rrjetet sociale, Dora Bakoyannis njoftoi se fajtori do të mbajë përgjegjësi për aksidentin, por që në fakt, aksidenti tragjik tashmë kishte marrë përmasa politike.

Lajmi për v dekjen e 23-vjeçarit po qarkullon kudo në internet, por deri më tani nuk ka asnjë deklaratë nga spitali. Disa media njoftuan se 23-vjeçari kishte v dekur klinikisht, por më vonë u bë e ditur se prindërit e të riut vendosën të d huronin organet e djalit të tyre.

Një video është bërë virale tashmë në internet ku shihet qartë se 23 vjeçari po debatonte me një polic të trafikut rrugor para parlamentit për faktin se nuk mbante maskë. Nga ana tjetër motra e v iktimës ka bërë thirrje që kushdo që di diçka në lidhje me incidentin të dëshmojë sa më parë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: